
Van de week werd rapper Kempi in zijn cel aangehouden op verdenking van mensenhandel. Daniel de Wolf, auteur van de Straatbijbel heeft op de blog vreemdgeluid.nl op verzoek zijn reactie gegeven op de situatie. Kempi heeft meegewerkt aan de recent verschenen Straatbijbel over Genesis.
Op social media vragen mensen zich af hoe een jongen als Kempi één van de gezichten van de Straatbijbel kan zijn. Moeten de MP3’s van Kempi niet gewist worden? De reactie van De Wolf: “Kempi zou zo tussen de hoofdpersonen van het verhaal passen. Want Genesis is rauw en bizar. De hoofdpersonen in Genesis zijn laf, achterbaks, gemeen: ze bedriegen, ze doen aan mensenhandel, ze verkrachten, ze zijn zeer gewelddadig.”
Klootzak
De Wolf gaat verder: “Praat ik daarmee het gedrag van Kempi goed? Helemaal niet. Ik vind het afschuwelijk wat hij gedaan heeft. Wát een klootzak. Ook in Genesis worden de slechte daden van mensen niet goed gepraat. God haat onrecht en komt op voor de slachtoffers. Maar de paar keer dat ik Kempi heb ontmoet, ben ik al van die gast gaan houden.”
Vorig jaar promootte rapper Kempi het eerste deel van de Straatbijbel bij De Wereld Draait Door, hij speelde in de ‘kerstfilm’ van BNN en sprak MP3’s in voor deel twee van de Straatbijbel.
Lees de volledige reactie op www.vreemdgeluid.nl
